Записатися на перегляд квартири

Як до Вас звертатися
Номер телефона
Коментарі

Замовити дзвінок

Як до Вас звертатися
Номер телефону

СТАЛЕВІ РАДІАТОРИ

Сталеві радіатори бренду Quinn (Англія), що встановлені в ваших квартирах, це пристрій, який забезпечує розсіювання теплового потоку в приміщеннях. Це раціональний сучасний повітряний теплообмінник.

Радіатори зі сталі характеризуються високою тепловіддачею, що обумовлено тим, що даний метал має здатність швидко нагріватися, і в такі ж короткі терміни віддавати тепло в навколишнє середовище вашого приміщення. Унікальна конструкція панельного пристрої Quinn дозволила вивести його в рейтинг радіаторів з найвищим показником питомої тепловіддачі на даному сегменті ринку. У радіаторах щільно розташовані більш вузькі водні канали, що мають безліч конвекційних панелей, що приварені до кожного з водних каналів. Це сприяє швидкому нагріванню металу, а, отже, швидкій тепловій віддачі.

Частина обсягу енергії надходить в повітря в результаті випромінювання, а частина – за допомогою конвекції. Сталевий радіатор виготовлено з цілісного листа стали. Для безпеки пристрій має округлі підстави за відсутності прямих кутів і гострих зварних швів.

Великою перевагою для вас є той факт, що сталеві радіатори оснащені пристроєм, який дозволяє регулювати температурний режим в кімнатах за допомогою кранів – відводами повітря. При бажанні, можна обладнати термічний клапан, який забезпечує економію енергоресурсів в межах, що досягають 30 %.

Встановлені у вашій квартирі сталеві радіатори відрізняються елегантним дизайном, з чудовою обробкою решітки вгорі і декором зовнішньої поверхні. Радіатори прекрасно вписуються в будь-який, задуманий вами інтер’єр. Але головне достоїнство цих приладів – надійність матеріалу, його переважні експлуатаційні властивості, довговічність використання.