Записатися на перегляд квартири

Як до Вас звертатися
Номер телефона
Коментарі

Замовити дзвінок

Як до Вас звертатися
Номер телефону

Всі стіни утеплені

У вашій квартирі завжди буде тепло і затишно. Утеплені стіни – тепле життя.

При будівництві ЖК Данії було успішно вирішено проблему енергозбереження – використані газобетонні блоки (ширина 400 мм). На сьогоднішній день, це оптимальне рішення для якісної теплоізоляції приміщень. І, звичайно ж, велика економія коштів при проживанні.

У вашому будинку з екологічно безпечних газобетонних блоків завжди буде дивовижний мікроклімат, схожий з мікрокліматом дерев’яного житла. Повна відсутність вогкості, підвищеної вологості або сухості, ніяких грибків або цвілі. Ваша квартира буде теплою навіть без використання додаткових приладів опалення.

У порах газобетонних блоків постійно зберігається повітря, а це гарантія високого ступеня їх теплоізоляційних якостей. Також важливим для збереження тепла та енергозбереження є той факт, що стіни вашого будинку з цього матеріалу прогріваються в найкоротші терміни – кілька годин.

Щоб підвищити енергозберігаючий ефект стін вашого будинку, газобетонні блоки мають додаткову теплоізоляцію – комбінація пінопластового утеплювача, завтовшки 100 мм – з мінеральної вати.