Записатися на перегляд квартири

Як до Вас звертатися
Номер телефона
Коментарі

Замовити дзвінок

Як до Вас звертатися
Номер телефону

САНТЕХНИЧНІ ВИВОДИ

Розводку труб виконано під стяжкою підлоги до кінцевих споживчих точок. Системи Valsir (Італія), які були використані при будівництві ЖК Данія, являють собою металопластикові труби Valsir Pexal, виготовлені за новими технологіями. В результаті такого рішення повністю відсутній контакт поліетиленового шару з водою, а, отже, труби не піддаються корозії, що забезпечує термін їх експлуатації понад 30 років.

Інженерна сантехніка Valsir Pexal є однією з найнадійніших і якісних систем водопостачання, каналізації в світі. І ви тепер маєте можливість скористатися всіма перевагами і принадами інженерної сантехніки, створеної на основі металопластикових труб відомого світового бренду Valsir.

Труби VALSIR 5-шарові – внутрішній і зовнішній шари – із зшитого ПЕ. Цей вид поліетилену має переваги – стійкість до впливу високих температур, до постійних перепадів тиску і температур.

А система каналізації VALSIR, з поліпропілену, дає можливість зливати стічні води з великою температурою, і з агресивними включеннями. Слід зазначити, що всі види продукції з брендом VALSIR мають сертифікат відповідності в УкрСЕПРО.

У ваших квартирах встановлені лічильники витрати холодної води, що забезпечує вам значну економію.