Записатися на перегляд квартири

Як до Вас звертатися
Номер телефона
Коментарі

Замовити дзвінок

Як до Вас звертатися
Номер телефону

ЛАЗЕРНА СТЯЖКА ПІДЛОГИ

Укладання підлоги – це важлива частина будівельних робіт при облаштуванні квартири, і її фінішному ремонті. Тому дуже важлива якість укладки стяжки під покриття. У ваших квартирах в ЖК Данія, виконано унікальну за якістю чистову машинну стяжку за лазерної технології. Це найкраще рішення для отримання міцної, надійної, акуратно виконаної і ідеально гладкої, рівної поверхні підлоги. Такий вид первинного покриття не потребує додаткового вирівнювання, і спеціального покриття, а це економить ваші витрати при фінішному ремонті.

Будь-яка стяжка підлоги, це етап перед облаштуванням основного покриття підлоги, і якість виконання цих робіт – запорука створення відмінної міцної підлоги в квартирі. Ідеальна гладкість лазерної стяжки, її рівна поверхня, дає можливість легко і просто укласти будь-яке фінішне покриття, будь то ламінат, лінолеум, кахельна плитка, або паркет, паркетні дошки. А якісне укладання створює всі умови для тривалого терміну служби фінішного покриття. Максимально підходить для облаштування наливних підлог, а також теплого покриття.

Стяжка, що виконана машинним способом за лазерної технології, має злегка пористу структуру, що значно збільшує звукоізоляцію. Тому у вашій квартирі буде тихо і спокійно, і ви не будете турбуватися, що приносите неприємності своїм сусідам знизу.