Записатися на перегляд квартири

Як до Вас звертатися
Номер телефона
Коментарі

Замовити дзвінок

Як до Вас звертатися
Номер телефону

НАДІЙНІ ДВЕРІ

Сучасні тенденції енергозбереження призводять до того, що все нові технології, які використовуються в будівництві, спрямовані на підвищення цього такого важливого показника. ЖК Данія повністю дотримується принципу будівництва з максимальним використанням конструкцій, що дозволяють зберігати тепло, і знизити обсяг споживаної енергії, в тому числі електричної, і у вигляді природного газу.

Вхідні металеві двері з МДФ-накладкою, виробництва Lvivsky, Україна відрізняються універсальною конструкцією – на надміцну металеву раму кріпляться сталеві листи з ребрами жорсткості, а наявність утеплювача між листами стали забезпечує стійкість до ударів, механічних пошкоджень, а також тепло – і звукоізоляцію високого ступеня. МДФ-накладки – зовнішнє покриття, створюють для ваших дверей прекрасний дизайн.

Установка у вашій квартирі енергозберігаючих міцних і надійних вхідних дверей, дозволяє значно заощадити ваші кошти за допомогою збереження тепла у вашій квартирі. Такі двері – це доцільне рішення, особливо для холодних і морозних зимових днів, для вогкої осінньої погоди.

Спеціальна конструкція енергозберігаючих дверей, встановлених в квартирах ЖК Данія, сприяє збереженню тепла в квартирах, і знижує енерговитрати, необхідні для обігріву внутрішніх приміщень. З такими енергозберігаючими дверима, ви назавжди можете розпрощатися з протягами, і забути про холод і спеку – ваша квартира завжди буде для вас куточком тепла, затишку, і відмінного настрою.