Записатися на перегляд квартири

Як до Вас звертатися
Номер телефона
Коментарі

Замовити дзвінок

Як до Вас звертатися
Номер телефону

СУЧАСНІ ВІКНА

Вікна в квартирі – це частина інтер’єру, а вікна з сучасним дизайном – це його прикраса. У вашій квартирі «очі» в світ представлені чудовою віконною конструкцією всесвітньо відомого бренду KBE.

Всі віконні системи в ЖК Данія виготовлені на основі 5-камерного преміального профілю KBE, які оснащені 2-камерними склопакетами із дзеркальним напиленням. Це гарантія для вас, що вікна укомплектовано профілями і фурнітурою німецького виробництва, з якістю європейського рівня. Вікна з профілів бренду KBE надають благородство екстер’єру будинку, і легко впишуться в будь-який інтер’єр, який ви виберете для своєї квартири.

Важливо, що ПВХ-вікна KBE з енергозберігаючими 2-камерними склопакетами дозволять значно знизити енерговитрати на опалення вашої квартири. А, значить, суттєво заощадять ваші кошти на оплату опалення. Ці віконні системи відрізняються високим ступенем теплоізоляції, і створюють в приміщеннях відмінний здоровий мікроклімат в усі сезони. У ваших квартирах ніколи не буде протягів, в них не проникне волога і пил з вулиці, вам не завадить вуличний шум, і вас не потривожать сторонні звуки. У вашій квартирі завжди буде оазис оптимальної температури – тепло в холоди, і прохолодно в спеку.