Записатися на перегляд квартири

Як до Вас звертатися
Номер телефона
Коментарі

Замовити дзвінок

Як до Вас звертатися
Номер телефону

СТІНИ ПОШТУКАТУРЕНІ

Ви придбали квартиру в ЖК Данія, в якій вже виконано одну з найважливіших і трудомістких внутрішніх робіт – оштукатурювання стін. Значення цього процесу для подальшого ремонту – величезне, адже від якості самої штукатурки і штукатурення залежить якість всього ремонту.

У вашій квартирі на стінах нанесено чистову гіпсову штукатурку – Knauf МР 75. Це найкращий варіант обробки стін: штукатурка, основою якої є гіпс, і технологія нанесення – машинний процес. Цей вид штукатурення відрізняється високими характеристиками якості обробки, власне штукатурної суміші і рівністю поверхні.

За техніко-експлуатаційними якостями і довговічності штукатурка марки МР 75 Knauf давно лідирує в рейтингу аналогічних матеріалів відомих компаній-виробників, а за багатьма показниками, їх перевершує.

Після чистового розгладження стіни у вашій квартирі мають ідеально гладку й рівну поверхню, несхильність до виникнення тріщин, і не вимагають фінішної шпаклівки. Важливою перевагою такого виду штукатурення є поліпшена тепло- і звукоізоляції вашої квартири.

Чистова гіпсова штукатурка Knauf МР 75 підходить для подальшого оформлення стін будь-якими матеріалами – плиткою, шпалерами різного виду та ін.