Записатися на перегляд квартири

Як до Вас звертатися
Номер телефона
Коментарі

Замовити дзвінок

Як до Вас звертатися
Номер телефону

ЖК «ДАНІЯ» – це…

ЖК «Данія» знаходиться в 3 км від Києва (10 хвилин до станцій метро «Академмістечко» і «Житомирська»), має власну прибудинкову територію площею 3500 кв. м.

Уздовж будинків висаджені молоді хвойні дерева, що створюють ілюзію лісового масиву, а також розміщені оригінальні елементи ландшафтного дизайну, що додають прибудинковій території естетичну красу.

Планування квартир розроблено таким чином, щоб вид з вікна зачаровував жителів, даруючи кожному дню порцію гарного настрою.

Комплекс розташовано в екологічно чистій зоні, поруч немає джерел, що забруднюють атмосферу. У безпосередній близькості – зелені лісові масиви, що означає чисте лісове повітря, і небо, яке не заступають хмарочоси.

Ви можете бути повністю впевнені в безпеці проживання для кожного члена своєї сім’ї. А гості зможуть гідно оцінити ваш вибір.

ГАРАНТІЯ КОМФОРТУ ТА БЕЗПЕКИ

У ЖК «Данія» кожну квартиру створено за європейськими стандартами житлової нерухомості.

«Данія» – це будинок, куди завжди приємно повертатися після виснажливого сумбурного мегаполісу. Здоровий спосіб життя, свіже повітря, чисті думки.

Сутність архітектурної концепції ЖК «Данія» – гармонійне поєднання елементів сучасного стилю з можливістю реалізувати яскраві акценти дизайну. Тільки оригінальні будови і унікальні технічні рішення, результат, який щодня радує око.

А високі стандарти європейського будівництва подарують молодим сім’ям справжній затишок домашнього вогнища.

ЖК «Данія» – це саме той варіант житла, коли із захопленням і натхненням говорять: «Ех … Хотів би і я тут жити!»

Сучасний житловий комплекс закритого типу, розташований в Софіївській Борщагівці. Екологічно чисте місце зі зручною транспортною розв’язкою, далеко від сумбурного міського життя, шуму і пилу.

Прекрасний естетичний дизайн. Сучасна європейська архітектура. Вишукане поєднання краси, стилю і смаку. Це готове житло у вже побудованому будинку для людей, які прагнуть високого рівня комфорту, і здатні оцінити всі переваги заміського життя, але в сучасному комфорті. Вам не потрібно чекати кілька років, щоб оселитися в своїй законній квартирі.

Будинки введено в експлуатацію.

Ви відразу одержуєте готовий пакет документів – свідоцтво про право власності та всі необхідні технічні умови.

ЖК «Данія» – створено за твердими європейськими стандартами квартир, що пропонуються за доступними українськими цінами.