Записатися на перегляд квартири

Як до Вас звертатися
Номер телефона
Коментарі

Замовити дзвінок

Як до Вас звертатися
Номер телефону

Комплектація квартири

Вікна

У квартирах встановлені віконні системи відомого бренду Rehau. Вони зроблені з 5-камерного профілю REHAU-преміум, і укомплектовані 2-камерними склопакетами, скло з дзеркальним напиленням. Ці конструкції є енергозберігаючими системами, характеризуються відмінною теплоізоляцією, не пропускають вуличний шум і сторонні звуки. Завдяки армованому профілю, ці вікна надійні, і міцні. Відмінний дизайн віконних систем, суворо витримана геометрія конструкції, оснащення оригінальною фурнітурою і довговічність, доповнюють комплекс їх переваг.
Перейти на сайт виробника

Котли

Котли бренду Demrad (Туреччина), що встановлені в будинках ЖК Данія, це оптимальне рішення для опалення квартир. Тим більше, що опалювальне обладнання цієї компанії давно вже використовується в Україні. Переваг у котлів Demrad безліч. І перш за все - їх максимальна багатофункціональність - вони підходять для обігріву приміщень і води, мають ККД понад 90 %. Їх компактність не знижує корисну площу, а блок управління передбачає легке регулювання. Термін гарантованої, безаварійної служби досягає 15 років і більше.
Важливо, що котли Demrad безпечні в експлуатації, і відрізняються екологічною чистотою, нешкідливі для людей і навколишнього середовища.
Перейти на сайт виробника

Радіатори

Сталеві радіатори Quinn (Англія), що встановлені в квартирах ЖК Данія, відрізняються високим коефіцієнтом тепловіддачі. Велика швидкість нагрівання металу, і здатність швидко випромінювати тепло - нагрівати повітря в приміщеннях, роблять ці прилади оптимальним варіантом енергозбереження при постійно комфортнїй для проживання температурі. Швидкість тепловіддачі радіаторів Quinn обумовлена їх конструкцією, і умовою комбінованого методу обігріву - конвекція / випромінювання. А елегантний дизайн радіаторів прекрасно підходить до інтер'єру приміщень в будь-якому стилі. Сталеві радіатори даного бренду дуже надійні і довговічні.
Перейти на сайт виробника

Електропроводка

Мідну електропроводку в квартирах ЖК Данія розведено до кінцевих точок споживання, і вона має виводи під розетки і вимикачі (виробник «Одескабель»). Вся кабельна продукція даного підприємства сертифікована, і має сертифікати якості та відповідності якості.
Мідну проводку розраховано на підключення великої кількості побутових електроприладів, і на великі навантаження (що досягають 5 кВт). Має тривалий термін безаварійної служби. Мідна електропроводка дуже надійна, виключені короткі замикання. Роботи з розведення електропроводки виконували досвідчені фахівці, і вона повністю безпечна.
Перейти на сайт виробника

Штукатурка

Чистове оштукатурювання стін в квартирах ЖК Данія виконано з використанням гіпсової штукатурки марки Knauf МР75. Оштукатурювання зроблено механізованим способом. Ці два показники є гарантією того, що якість обробки - високого рівня. Поверхні стін мають підвищену гладкість, і вони ідеально рівні. Штукатурка Knauf MP75 не схильна до пересихання, не сиплеться, не покривається тріщинами. При фінішній обробці стін немає необхідності в додатковій шпаклівці. Стіни з машинним обштукатурюванням Knauf MP75 підходять для облицювання плиткою, обклеювання шпалерами тощо.
Перейти на сайт виробника

Труби

У квартирах ЖК Данія виконано розводку труб під стяжкою підлоги до кінцевих точок споживання. Використано системи труб бренду Valsir (Італія), це металопластикові труби, виготовлені за сучасними технологіями. Труби марки Valsir 5-шарові, всі верстви - зшитий ПЕ. Структура труб передбачає відсутність прямого контакту поліетилену з водою, тобто, труби не піддаються корозійним пошкодженням. Термін служби трубної продукції Valsir Pexal - більше 30 років. Всі труби сертифіковані в УкрСЕПРО.
Перейти на сайт виробника

Лічильники

У всіх квартирах ЖК Данія встановлені лічильники марки BMeters (Італія). Вони призначені для обліку холодної та гарячої води в сегменті побутового водопостачання. Вимірюють і реєструють обсяг рідкого середовища, що протікає через нього. Лічильники даного бренду дуже надійні, рідко виходять з ладу, і відрізняються точністю вимірів. Важливо, що їх здатність «зчитувати» і реєструвати дані, нейтральна по відношенню до магнітних впливів.
Корпуси всіх лічильників виготовлені з високоякісних матеріалів - пластик і латунь, завдяки чому прилади надійно захищені від впливу зовнішнього середовища, і мають тривалий термін служби.
Перейти на сайт виробника

ТБ і Інтернет

Всі квартири ЖК Данія підключені до ТБ і Інтернету - провайдер компанія "SINET". Має ліцензію широкосмугового доступу до Інтернету в м. Київ, працює з 2004 року. Мережі компанії створені з використанням технології FTTB, 10-гігабітні оптоволоконні магістралі. Можливості - канали доступу для кожного користувача в Інтернет, швидкість до 1,0 Гбіт / с.
Перейти на сайт виробника